KONUM : Projemiz Menemen de..Konum olarak Menemen İzban istasyonuna 5 dk. uzaklıkta bulunuyoruz. Bir tarafımızda Foça gibi bir tatil beldesi, diğer tarafta, İzmir’in önemli bir değeri kuş cenneti bulunuyor.

STRATEJİK NOKTA : Bölgenin üniversiteler bölgesi oluşu; Bakırçay ve Kâtip Çelebi Üniversitelerinin bölgemizde oluşu, Çanakkale Otobanı üzerinden çevre illere ulaşım kolaylığı, Manisa’ya yakınlığı, İzban gibi gelişmiş bir toplu taşıma ağının bölgede bulunması projemizi konum olarak bir adım daha öne taşıyor. 

PROJE TANITIMI : Projemiz 40 bin m2 arazi üzerine kurulu 1+1 ve 2+1 ağırlıklı toplam 1200 konuttan oluşan bir yaşam alanı .Bu yaşam alanımız içerisinde ilave olarak 15.300 m2 de doğal bir gölümüz var.

DOĞAL GÖL : Göl etrafında yürüyüş parkurları, barbekü alanları.

DİKEY ORMAN : Türkiye’de meyve veren dikey orman konseptinde ilk site.

DOĞA DOSTU : Yağmur suyunun toplanarak yeşil alanların sulanmasında kullanılması, güneş panelleri sayesinde ortak alanların elektrik ihtiyacının karşılanması.

GENÇ YAŞAM : Genç ve çalışan kesim de düşünülerek şehir merkezi konforunda her türlü ihtiyaca cevap verebilecek yaşam alanlarının oluşturulması

ENGELSİZ YAŞAM : Kabartmalı yönlendirme levhaları, tekerlekli sandalye şarj ünitesi, asansör içinde kabartmalı yönlendirmeler ile Larissa Göl Evleri’nde yaşam engelsiz.

AKILLI EV : Akıllı aydınlatma anahtarları, akıllı prizler, kumandalı cihazların telefon ve tabletten kontrol edilebilmesi.